Ürünlerimiz
Haberler
Kalitemiz
Web Sitelerimiz
Referanslarımız
Telif Hakkı © 2008, White Rose Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır. Yayınlanan İçerikler İzinsiz Kullanılamaz.Tasarım:Müslüm Horzum
Whiterose Arge ekibi tarafından Roadblocker çarpışma testimizi gerçekleştirdik.Ayrıntılar için tıklayınız.
__________________________________
Whiterose'ta bariyerinizi istediğiniz renkte özel ürettirebilirsiniz.Ayrıntı için iletişime geçiniz.
__________________________________
Whiterose ürünleri Almanya standartları tarafından belgelendi.CE, TSE belgelerimizin arasına TÜV de katıldı.Ayrıntı için tıklayınız.

White Rose Roadblocker, Mini Roadblocker
Yüksek güvenlik gereksinimi olan iş merkezi, plaza, alış-veriş merkezleri, resmi kuruluşlar, konsolosluk vb. Noktalarda, geçiş güvenliği ve kontrolünü sağlamak için geliştirilmiş bir üründür . Her türlü araçlı suikast olaylarını önlemek için kesin bir çözümdür. Güçlü ve hızlı kontrollü motoru ile uzaktan kumanda, buton veya her türlü access kontrol sistemi ile tam uyumlu kullanıma uygundur.
Türkiye'de bir ilk Karamanda yasandi.
WHITE ROSE Arge bölümünün yapmis oldugu Çarpisma ( crash test ) testi 17.05.2008 tarihinde Karaman Organize Sanayi bölgesi White Rose'ye tahsis edilmis test alaninda Noter huzurunda yapilmistir. Çarpisma (crash test) öncesi Mühendisler Odasi tarafindandan tahsis edilen iki Mühendis, aracin modifiyesiz oldugu ve sadece hiz kazanmasi için aks millerinin söküldügü Noter ile birlikte tesbit edilmistir. 45 derece egimli rampadan çalisir durumda birakilan 79 model Ford Marka kamyon'un kasasina 2900 kg. agirlik konularak kamyonun agirligi 7500 kg'a çikartilmistir. 88 km. hiza ulasan araç çarpma aninda 50 ton'luk bir baski uygulayarak Road Blocker'e çarpmistir ve blocker çarpisma sonucu görevini yapmis araci parçalayarak aracin hedefine ulasmasina engel olmustur. Yukaridaki veriler Noter tarafindan resmi olarak belgelenmistir.


Roadblocker hakkında ayrıntılı bilgiye aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.
www.otomatikroadblocker.com     -     www.miniroadblocker.com    
     www.roadblockertr.com
www.roadblockertr.net     -     www.whiterose.com.tr     -     www.roadblockertr.org