Ürünlerimiz
Haberler
Kalitemiz
Web Sitelerimiz
Referanslarımız
Telif Hakkı © 2008, White Rose Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır. Yayınlanan İçerikler İzinsiz Kullanılamaz.Tasarım:Müslüm Horzum
Whiterose Arge ekibi tarafından Roadblocker çarpışma testimizi gerçekleştirdik.Ayrıntılar için tıklayınız.
__________________________________
Whiterose'ta bariyerinizi istediğiniz renkte özel ürettirebilirsiniz.Ayrıntı için iletişime geçiniz.
__________________________________
Whiterose ürünleri Almanya standartları tarafından belgelendi.CE, TSE belgelerimizin arasına TÜV de katıldı.Ayrıntı için tıklayınız.

White Rose Seksiyonel Kapı, Otomatik Garaj Kapısı
Kapı otomasyon teknolojisinin gelişimine paralel olarak, endüstriyel tip kapılarda meydana gelen yoğun talebi karşılamak için üretilen seksiyonel kapılar, WHITE ROSE kalitesi ve güvencesi ile siz sayın müşterilerini beklemekte. Ürün alternatiflerinin çeşitliliği sayesinde garaj girişlerinizde de kullanımını düşünebileceğiniz seksiyonel kapı ünitelerimiz hakkında daha geniş bilgi almak için bir telefon etmeniz veya iletişim bölümünden bize ulaşmanız yeterlidir.
WHITE ROSE seksiyonel kapı sistemlerinde istediğiniz türde kapılar,  kendi ürettiğimiz seksiyonel kapı kontrol kartı ile sürülmekte %100 güvenlik sağlanmktadır.
Türkiye'de yerli olarak seksiyonel kapı (garaj kapısı) üretimi yapan WHITEROSE, istenilen büyüklükteki kapıları ( garaj kapısı, fabrika kapısı, hangar kapısı vs.) kendi üretimi olan kontrol kartı ile entegreli bir şekilde  müşterilerine sunmaktadır.
Seksiyonel Kapılar hakkında ayrıntılı bilgiye aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.
www.garajkapisi.com
www.seksiyonelkapi.com